Park i jezioro

Otoczony naturą w najczystszym jej wydaniu, pośród brzóz i sosen… w pobliżu niezwykle malowniczego jeziora Szczytno.


 

 

 

Hotel i jezioro

 

Jezioro Szczytno to wymarzone miejsce dla wędkarzy. Można złowić tu: szczupaka, leszcza, płoć i węgorza. Teren wokół jeziora nie jest zagospodarowany. Poczujesz tu zatem spokój i wyciszysz się dzięki kontaktowi z naturą nieskażoną cywilizacją.

 

 

 

8 kajaków

4 łodzie wiosłowe

4 rowery wodne

organizacja rejsów tratwą

*sprzęt wodny tylko w sezonie

 

 

Hotel i rzeka

SZLAK KAJAKOWY BRDY

 

Nad jeziorem, uważnie wypatruj w górze dużego ptaka o prostokątnym układzie skrzydeł. To orzeł bielik. Gdy przyleci nieco bliżej może zobaczysz jego jasny ogon i żółty dziób. W rejonie jeziora żyje też około 250 kormoranów. Płynąc kajakiem lub rowerem wodnym na pewno spotkasz gągoły - kaczki znane z tego, że podrzucają swoje pisklaki do gniazd innych gatunków tak jakby do żłobka ;-) Na wodzie zobaczysz perkozy, bąki  a przy brzegu malutkie trzciniaki. Na pobliskich polach wczesną wiosną i jesienią często pojawiają się żurawie.

 

 

Proponowane trasy:

Żołna - Folbryk ( 4 godz. płynięcia ) - przerwa na posiłek w Nowej Brdzie po ok. godzinie płynięcia

Żołna - Most Garbaty (5 godzin płynięcia) przerwa na Folbryku po ok. 3,5 godz. płynięcia

 

 

 

 

Hotel i park

PRYWATNA PLAŻA

 

Hotel Aubrecht leży nad pięknym jeziorem Szczytno. Z hotelu na naszą prywatną plażę wiedzie ścieżka przez naturalny park, którego ozdobą są stuletnie buki sięgające ponad 30 metrów wysokości. Buk to drzewo o bardzo pozytywnej energii. Pomaga się wyciszyć i odstresować. Wspomaga koncentrację i pobudza krążenie krwi. Niektórzy mówią, że aby poczuć dobroczynne działanie drzewa trzeba się do niego po prostu przytulić. Spróbujesz?

 

 

 

PAINTBALL

 

Rzewnicki  Paintball Park położony jest nad pięknym jeziorem Szczytno, które cieszy się ogromną popularnością wśród Polaków oraz zagranicznych turystów przyjeżdżających do naszego kraju. Pole paintball-owe to dwa hektary naturalnie ukształtowanego terenu (bagna, wzgórza) – otoczonego przez ogromny, przepiękny bukowy drzewostan. Wszystkim naszym obiektom towarzyszy pasja tworzenia atrakcji niezwykłych, dostarczających niezapomnianych wrażeń podczas rozgrywek.

 

 

Hotel

Atrakcje Regionu

Kaszuby to historyczna kraina, położona w środkowej części polskiego Pomorza.
sprawdź szczegóły

Atrakcje Regionu

Park i jezioro

Otoczony naturą w najczystszym jej wydaniu, pośród brzóz i sosen… w pobliżu niezwykle malowniczego jeziora Szczytno.
sprawdź szczegóły

Park i jezioro

Czas wolny w hotelu

sprawdź szczegóły

Czas wolny w hotelu

Newsletter

Bądź na bieżąco z naszymi promocjami - zapisz się do naszego newsletter'a

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowych przez Hotel Aubrecht na powierzenie danych w celu przetwarzania podmiotom współpracującym w zakresie działalności marketingowej oraz na otrzymywanie na podany adres e-mail i nr telefonu informacji handlowych. Podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikom przysługuje prawo dostępu do swoich danych i ich poprawiania.
Hotel Aubrecht
Koprzywnica 4,
77-320 Przechlewo
GPS 82774’ 83775’
Hotel Aubrecht
Koprzywnica 4, 77-320 Przechlewo
GPS 82774’ 83775’

Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

OK, zamknij