To naturalne, że Twoja konferencja będzie inna niż wszystkie

Witamy w miejscu, w którym spotkania przeradzają się w przełomowe momenty...

 

Niewiele jest hoteli, które mogą połączyć prowadzenie spotkań biznesowych na miarę XXI wieku, z bliskością natury i przyrody, króra wręcz przenika do wnętrz sal konferencyjnych.

 

W tych elastycznych przestrzeniach zorganizujemy dla Was eventy nawet do 120 osób. Mniejsze “burze mózgów” mogą odbywać się w podzielonych salach konferencyjnych z widokiem na las.  

 

Lokalizacja nad brzegiem jeziora sprawia, że możecie dosłownie “wyjść” poza ramy typowych spotkań. Przeprowadzić integrację czy szkolenie, w parku lub na samej plaży. To właśnie tutaj możecie liczyć zarówno na owocną pracę, jak i na zasłużony relaks.

 

Pośród otaczającej Hotel Aubrecht natury, odnajdziecie skupienie, kreatywność i zupełnie nowe doświadczenia związane ze spotkaniami biznesowymi.

Biznes in brief

Najważniejsze informacje organizacyjne

  • 80 pokoi (wszystkie dla niepalących), w tym: Pokoje w hotelu: 39 x komfort, 5 x premium z tarasem, 1 x apartament z pokojem dziennym, 5 x apartament z 2 sypialniami
  • Pokoje w 3 gościńcach: 24 x komfort, 3 x premium z tarasem, 3 x apartament z 2 sypialniami
  • Wyposażenie: biurko z miejscem na laptop, telefon z wewnętrzną linią, bezprzewodowy dostęp do Internetu, telewizor LCD, coffe&tea set
  • Zameldowanie/wymeldowanie: doba od 15:00 w dniu przyjazdu do 12:00 w dniu wyjazdu
  • Gastronomia: restauracja Malina i Pokrzywa, Jerry Hunter's PUB Menu Kolacja Uroczysta / Menu kolacja bankietowa
  • SPA&Wellness: basen 10 x 5 m2, dwa Jacuzzi pod baldachimem, świat saun (sauna sucha, parowa, sauna na poczerwień infrared)
  • Konferencja: 2 designerskie i klimatyzowane sale wielofunkcyjne o łącznej powierzchni 238m2 z widokiem na las oraz sala wielofunkcyjna o powierzchni 143m2