Inny wymiar relaksu

relaks w Strefie Wellnes

Home spa&wellness poznaj strefę relaksu

Wellness & SPA

Doświadcz niezwykłych rytuałów pielęgnacyjnych na całe ciało, pozwól sobie na odrobinę odpoczynku w wodzie lub wybierz relaksujący masaż twarzy – w Hotelu Aubrecht ze SPA na Kaszubach kompleksowo zadbamy o Twoje dobre samopoczucie. Do Twojej dyspozycji podczas weekendu spędzanego u nas jest strefa wellness, w której znajdziesz między innymi dwa komfortowe jacuzzi z kojącą ciepłą wodą, a także stylowy basen z przeciwprądem. Przeciwprądy to technologia pozwalająca utworzyć w wodzie nurt, dzięki któremu pływa się miejscu. To doskonały sposób na aktywny wypoczynek w basenie.

Skorzystaj z wielu możliwości spędzenia odprężającego weekendu SPA na Kaszubach – w naszym hotelu dostępne są nie tylko basen i zabiegi, ale również wyjątkowe masaże (na przykład z użyciem olejku z drobinkami złota, aromaterapeutyczny). Warto odwiedzić też naszą strefę saun, gdzie dostępna jest sauna sucha, parowa oraz na podczerwień. Duży wybór atrakcji sprawia, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie, a nasi specjaliści podczas każdego zabiegu indywidualnie dobiorą ekskluzywne kosmetyki do potrzeb skóry każdego klienta.

total relax

Więcej niż SPA Coaching zdrowia

Odnowa, relaks i piękno to dla nas dopiero początek, kolejnym etapem jest autorski i unikalny projekt - coaching zdrowia - który czyni z naszych gości ekspertów w dbaniu o siebie, ekspertów o osobistym dobrostanie. Rozpocznij nowe, nie czekaj.